Tatry widziane z innych gór

Jako że od jakiegoś czasu, z różnych powodów, w Tatry jeździmy mniej, prócz odkrywania wciąż nowych terenów, bawimy się również w poszukiwanie atrakcyjnych i/lub zaskakujących panoram Tatr.

 

Widok z Hali Rycerzowej.

Album, do którego link zamieszczamy poniżej zawiera zdjęcia z różnych pasm polskich gór, z których udało nam się zobaczyć (i sfotografować) Tatry. Jak wiadomo, to, że się gdzieś było, nie  zawsze wystarczy, by jeszcze trafić odpowiednią pogodę/warunki i zobaczyć wszystko, co potencjalnie z danego miejsca widać…

Najbardziej reprezentatywną grupę w naszym albumie stanowią widoki z Worka Raczańskiego. Brakuje niestety widoków m.in. z Babiej Góry oraz Beskidu Wyspowego, o takich atrakcjach jak fotografowane przy inwersji widoki z Bieszczadów, czy Beskidu Niskiego, nie wspominając. Jakkolwiek, mamy nadzieję, że i te kiedyś uda nam się zobaczyć.

Zdjęcia są podpisane w następujący sposób: najpierw nazwa gór, z których było robione dane zdjęcie, następnie skonkretyzowane jest miejsce, zazwyczaj łącznie z wysokością n.p.m.

Zobacz zdjęcia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s